Ako stráviť Valentína 2024 v Raji a na Spiši?


Priatelia, rozmýšľali ste už, čím by ste potešili svoju polovičku na blížiaci sa sviatok zamilovaných? V článku nižšie vám ponúkame niekoľko skvelých tipov, ako a kde stráviť toho najkrajšieho Valentína v Slovenskom raji a na južnom Spiši. Spravte si výlet k nám a nechajte sa inšpirovať.


Valentínske dni v Hoteli Metropol****

Obľúbený štvorhviezdičkový Hotel Metropol v Spišskej Novej Vsi každoročne pripravuje špeciálne valentínske ponuky pre zaľúbencov. Výnimkou nie je ani tento rok. Od 14. do 18. februára si v ňom môžete s partnerom či partnerkou vychutnať delikátny gurmánsky zážitok v podobe štvorchodovej večere, ku ktorej dostanete fľašu vína grátis.

Večeru si navyše môžete spojiť aj s návštevou bohato vybaveného hotelového wellness centra, prípadne si objednať valentínsky pobyt aj s ubytovaním v hoteli, párovou masážou a ďalšími službami. Viac informácií nájdete na webovej stránke hotela tu.


Zážitkový zoskok s Požičovňou oblohy Compact Skydive

Radi by ste svoju partnerku (či partnera) prekvapili netradičným zážitkom, na ktorý len tak nezabudne? Doprajte jej (mu) parašutistický zoskok so skúseným inštruktorom v Požičovni oblohy Compact Skydive na letisku v Spišskej Novej Vsi. Ide o firmu s dlhoročnými skúsenosťami, ktorej tím tvoria majstri v parašutizme na celosvetovej úrovni. Nemusíte sa preto o svoju lásku vôbec obávať. Alebo si užite tandemový zoskok spoločne (každý so svojim inštruktorom) a utužte tak svoj vzťah vysoko v oblakoch. Viac info nájdete na webe Compact Skydive tu.


Romantický darček od klientov DSS Domovina Hodkovce

Láska je cit, ktorý nepozná bariéry. Zoberte svoju polovičku na skvelú kávu a zákusok do Kaviarne a antikvariátu Domovina v Spišskej Novej Vsi, kde vás pozorne obslúžia zdravotne znevýhodnení klienti Domova sociálnych služieb Domovina v Hodkovciach. Okrem výpomoci v kaviarni sa venujú aj tvorbe krásnych ručne vyrábaných suvenírov a darčekových predmetov, ktoré môžete svojej láske zakúpiť a venovať priamo v priestoroch kaviarne. Napríklad takéto krásne valentínske sviečky.


Valentínske menu v Nostalgie Restaurant – Café

Láska ide cez žalúdok – tohto známeho a pravdivého príslovia sa držia aj vo vychýrenej spišskonovoveskej reštaurácii Nostalgie. Špeciálne trojchodové valentínske menu pre vás a vašu polovičku naplnili špecialitami, ktoré sľubujú výnimočný romantický i gastronomický zážitok. Menu navyše dopĺňa ponuka výberového vína.

Menu a miesta si je potrebné rezervovať vopred na telefónnom čísle +421 53 44 14 144

Nechajte sa navnadiť aj fotkami jedál z valentínskeho menu v príspevku na Facebook stránke reštaurácie TU.


Všetko o ženách v Spišskom divadle

Valentín a kultúra jednoducho ide k sebe. Spišské divadlo v Spišskej Novej Vsi si pre všetkých zaľúbených pripravili valentínske predstavenie, v rámci ktorého uvedú obľúbenú komédiu „Všetko o ženách“. Na predstavenie navyše platí akciová ponuka 1 + 1 zdarma pri kúpe lístkov v pokladni divadla (nie online). Za oboch tak zaplatíte iba cenu jedného lístka.


Valentín v Kine Mier

Špeciálnu valentínsku ponuku pre zamilovaných si pripravilo aj Kino Mier v Spišskej Novej Vsi. Na Valentína, v stredu 14. 02. o 19:00 hod., premieta romantickú komédiu Miluje ma, nemiluje ma, na ktorú každý pár v tento deň zaplatí iba jednu vstupenku (1 + 1 zdarma). Ak ste so svojou polovičkou už dávno neboli v kine, na Valentína je najvyšší čas to napraviť. Využite túto akciovú ponuku a vychutnajte si spolu dokonalú filmovú romantiku.

Spájame lásku a umenie
deň Sv. Valetína v Múzeu Spiša

Ku dňu sv. Valentína a Národnému týždňu manželstva sa aj múzeum Spiša zapojilo do programu Košického samosprávneho kraja s názvom ♥️„Spájame lásku a umenie“♥️.

Len 14. 2. 2024 v čase od 8.00 do 16.00 hod. môžete zažiť netradičnú prehliadku kaštieľa a letohrádku Dardanely v Markušovciach, počas ktorej sa dozviete zaujímavosti z manželského, ale aj ľúbostného života urodzených dám.

Navyše počas celého dňa vo všetkých objektoch nášho múzea platí vstupné 1 + 1, takže lístok pre seba si kúpite a Vaša polovička má vstup zdarma!

Tak neváhajte a spojte lásku a umenie.

Dátum podujatia

14. 2. 2024 od 8.00 do 16.00 hod.

Miesto konania

Kaštieľ a letohrádok Dardanely v Markušovciach
Michalská 382/59, 053 21 Markušovce