Basket Music Fest 2019

V nedeľu 9. júna vás srdečne pozývame do Športovej haly v Spišskej Novej Vsi na 14. ročník obľúbeného multižánrového športovo – hudobného festivalu Basket Music Fest 2019. Ide o podujatie spájajúce šport, hudbu, tanec, benefíciu a kvalitný sprievodný program pre širokú verejnosť, so vstupom zdarma.

Športovú zložku podujatia bude už tradične tvoriť streetbalový turnaj, do ktorého sa môžu prihlásiť mužstvá v kategóriách open, young, mix a ženy. Čerešničkou turnaja budú obľúbené súťaže v streľbe trojkových hodov a v smečovaní, tzv. „slam dunk“. Turnaju dodajú tú správnu atmosféru svojou hudbou DJ-i RobinDoris a Wallky.

Basket Music fest predstaví tento rok obzvlášť bohatý hudobný program, ktorého hlavnou hviezdou bude známa reggae kapela Medial Banana so svojou Riddim Show. Tanečné vystúpenia predvedú tanečné skupiny – Denzz Industry, BDSkrew, Black Ladies, Art Studio S.O.M. ONE z Prešova a Fearless crew z Popradu. Capoeira Oria Zambi na Basket Music Fest premiérovo predstaví tradičný brazílsky bojový tanec Capoeira.

Sprievodný program festivalu prinesie tanečný Outdoor dance jamm, Graffiti jamm a animačné aktivity v rámci Chill-out zóny Klubu Mladých.

Prihlášky tímov môžete posielať do 30.5. 2019 na e-mail: basketmusicfest@gmail.com

Basket Music fest – kompletný program a info nájdete:

Tešíme sa na vašu účasť, vstup na festival je zdarma.

Zverejnil: OOCR
Dátum zverejnenia: 23. mája 2019
Podobné príspevky nájdete tu > Podujatia