Ľadový expres do Slovenského raja

Z Košíc do Slovenského raja a späť teraz aj priamym vlakom!

Grafikon tu.

Priatelia, popri sezónnych letných autobusových spojoch do Slovenského raja, „Letný bus“ a „Letný minibus“ pribudol aj nový vlakový spoj – ĽADOVÝ EXPRES, ktorý vás každú letnú sobotu pohodlne dopraví priamou linkou z Košíc do Slovenského raja a späť. Vďaka nemu sa budeú môcť (nielen) všetci Košičania vybrať na výlet do Dobšinskej ľadovej jaskyne či na Dedinky ku priehrade Palcmanská Maša, bez starostí o vlastné auto. Spoj vzišiel zo spolupráce krajskej organizácie cestovného ruchu Košice Región Turizmus a Železničnej spoločnosti Slovensko.

Turistický vlak Ľadový expres premáva každú sobotu od 7.7.2018 do 1.9.2018 (vrátane) zo železničnej stanice v Košiciach do železničnej stanice Dobšinská Ľadová Jaskyňa a spät. Nástup, resp. výstup je možný aj v staniciach/zastávkach: Kysak, Margecany, Dedinky a Stratená. Cena jednosmerného lístka pre dospelých je jednotná: 5 eur. Deti od 3 do 18 rokov, seniori nad 62 rokov, držitelia preukazu ŤZP a ich sprievodcovia zaplatia 3 eurá. Deti do 3 rokov cestujú zdarma.

Lístky na Ľadový expres si môžete kúpiť online, to však najneskôr 30 minút pred odchodom vlaku, alebo v Regionálnom informačnom bode na Hlavnej 48 v Košiciach v pracovných dňoch od 10:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 15:00 hod. V prípade voľných kapacít vo vlaku, je možné si vstupenku zakúpiť priamo vo vlaku u personálu.

Zverejnil: OOCR
Dátum zverejnenia: 4. júla 2018
Podobné príspevky nájdete tu > Služby