Letný bus do Slovenského raja pôjde aj cez pracovný týždeň

S radosťou prinášame ďalšie pozitívne správy pre záujemcov o letnú dovolenku v Slovenskom raji. V mesiacoch júl a august 2020 obľúbené turistické destinácie na severe i juhu Slovenského raja už tradične prepojí Letný bus.

Letný bus bude opäť premávať vďaka spolupráci s dopravnou spoločnosťou eurobus, a.s. Novinkou však je, že po množstve podnetov od turistov sa prevádzka letného busu tento rok rozširuje okrem víkendov aj na celý pracovný týždeň. Navyše, autobus bude vybavený aj špeciálnym cyklostojanom* pre 14 bicyklov, ktorý ho, veríme, spraví atraktívnym aj pre cykloturistov, ktorí si chcú ušetriť kilometre navyše v sedle pri presune do a zo Slovenského raja.

Cenník prepravy Letným busom bude vychádzať zo štandardných taríf dopravcu eurobus, a.s. Grafikon spoja v zjednodušenej grafickej podobe môžete nájsť nižšie pod článkom, alebo na tomto linku.

Kompletný grafikon spoja je dostupný na tomto linku. 

Dúfame, že budete Letný bus na cestách do Slovenského raja využívať radi, a tiež že tento rok nebude jedinou skvalitnenou službou v súvislosti s dopravnou dostupnosťou našej destinácie. Zaujímavé novinky sa črtajú aj v železničnej doprave. Nechajme sa prekvapiť. 😉

*Cyklostojan (príves na prepravu 14 bicyklov) k Letnému busu bol zakúpený v rámci projektu LAST MILE financovanom programom Interreg Europe.

 

Zverejnil: OOCR
Dátum zverejnenia: 5. júna 2020
Podobné príspevky nájdete tu > Služby