Letný bus do Slovenského raja v lete 2019

Milí priatelia, aj toto leto 2019 do obľúbených stredísk Slovenského raja, ako aj do Telgártu pod Kráľovou hoľou premáva víkendový turistický Letný bus.

AKTUÁLNY CESTOVNÝ PORIADOK PRE LETO 2019 TU.

Letný bus je linka dopravnej spoločnosti eurobus, a.s. s turistickým charakterom, ktorá premáva a prepája všetky obľúbené a známe turistické lokality v Slovenskom raji a okolí (Čingov, Sp. Tomášovce, Podlesok, Kopanec,  Dobšinská ľadová jaskyňa, Dedinky, Telgárt). Kým v minulosti bolo toto prepojenie riešené cez 3 samostatné linky, dnes ich obhospodaruje letný bus na svojej trase. Grafikon je vytvorený tak, aby si prišli na svoje či už tí, ktorí si radi privstanú, ale aj tí, ktorí svoj turistický zámer ladia na obed a samozrejme nesmú chýbať aj večerné časy. Tento letný spoj bude zaradený do štandardnej tarify autobusovej dopravy. Ďalšou novinkou, ktorú na leto pripravujeme, je nosič na bicykle, ktorý bude umiestnený na vybratých spojoch zaujímavých pre cykloturistov. Viac info prinesieme čoskoro.

Časy odchodov Letného busu sú nastavené tak, aby sa neprekrýval s grafikonmi iných spojov premávajúcich v Slovenskom raji a okolí.

Letný bus je realizovaný s finančnou podporou krajskej organizácie cestovného ruchu Košice Región Turizmus.