Penzión Ľadová

Vitajte v Penzióne Ľadová, ktorý je miestom ako stvoreným pre aktívny relax v magickom prostredí Národného parku Slovenský raj. Penzión Ľadová sa nachádza v osade Dobšinská Ľadová Jaskyňa (časť obce Stratená), ktorá je vstupnou bránou do turistami obľúbeného Slovenského raja. Nachádza sa tu aj svetoznáma Dobšinská ľadová jaskyňa.

Prečo sa ubytovať práve v Penzióne Ľadová?

- Pokojné, tiché prostredie

- Očarujúce okolie

- Blízkosť Farmy na Samelovej lúke

- Ideálne miesto pre agroturistiku

 

Penzión Ľadová ponúka ubytovanie v štyroch izbách a dvoch apartmánoch, s celkovým počtom 10 lôžok. Z izieb sa naskytá nádherný výhľad na blízku farmu s pasúcimi sa koňmi a domácimi zvieratami. Penzión má taktiež k dispozícii altánok s ohniskom vhodný pre posedenia a opekanie pri západe slnka. Počas leta je penzión ideálnym štartovacím miestom pre turistiku roklinami a planinami Slovenského raja, rovnako ako pre cykloturistiku v regiónoch Gemer a Spiš. Počas zimy je penzión vyhľadávaný lyžiarmi a bežkármi, vďaka viacerým obľúbeným strediskám zjazdového a bežeckého lyžovania v blízkom okolí. Penzión Ľadová ponúka všetko potrebné pre aktívny relax. Personál penziónu vám ochotne pomôže s prípravou vašich túr, odporučia vám miesta pre zbieranie húb či lesných plodov, ako aj lokality vhodné pre rybolov.

 

Adresa: Dobšinská Ľadová Jaskyňa 12, Stratená, 049 71. Web: www.penzionladova.sk. E-mail: info@penzionladova.sk. Tel.: +421 911 039 089

Cenník ubytovania (osoba / noc) :
Názov izbyPostelePrístelkyCena - dospelýCena - dieťaCena - prístelka
Dvojlôžková izba2015,00 EUR7,00 EUR-
Apartmán2020,00 EUR10,00 EUR