Penzión Ľadová

Vitajte v Penzióne Ľadová, ktorý je miestom ako stvoreným pre aktívny relax v magickom prostredí Národného parku Slovenský raj. Penzión Ľadová sa nachádza v osade Dobšinská Ľadová Jaskyňa (časť obce Stratená), ktorá je vstupnou bránou do turistami obľúbeného Slovenského raja. Nachádza sa tu aj svetoznáma Dobšinská ľadová jaskyňa.

 

Prečo sa ubytovať práve v Penzióne Ľadová?

– Pokojné, tiché prostredie

– Očarujúce okolie

– Blízkosť Farmy na Samelovej lúke

– Ideálne miesto pre agroturistiku

 

Penzión Ľadová ponúka ubytovanie v štyroch izbách a dvoch apartmánoch, s celkovým počtom 10 lôžok. Z izieb sa naskytá nádherný výhľad na blízku farmu s pasúcimi sa koňmi a domácimi zvieratami. Penzión má taktiež k dispozícii altánok s ohniskom vhodný pre posedenia a opekanie pri západe slnka. Počas leta je penzión ideálnym štartovacím miestom pre turistiku roklinami a planinami Slovenského raja, rovnako ako pre cykloturistiku v regiónoch Gemer a Spiš. Počas zimy je penzión vyhľadávaný lyžiarmi a bežkármi, vďaka viacerým obľúbeným strediskám zjazdového a bežeckého lyžovania v blízkom okolí. Penzión Ľadová ponúka všetko potrebné pre aktívny relax. Personál penziónu vám ochotne pomôže s prípravou vašich túr, odporučia vám miesta pre zbieranie húb či lesných plodov, ako aj lokality vhodné pre rybolov.

 

Adresa: Dobšinská Ľadová Jaskyňa 12, Stratená, 049 71. Web: www.penzionladova.sk. E-mail: info@penzionladova.sk. Tel.: +421 911 039 089

Cenník ubytovania (osoba / noc) :
Názov izby Postele Prístelky Cena – dospelý Cena – dieťa Cena – prístelka
Dvojlôžková izba 2 0 15,00 EUR 7,00 EUR
Apartmán 2 0 20,00 EUR 10,00 EUR  
Zverejnil: OOCR
Dátum zverejnenia: 20. marca 2018
Podobné príspevky nájdete tu > Ubytovanie