Retro párty 80´s v Metropole

Hotel Metropol **** v Spišskej Novej Vsi Vás pozýva na 2. ročník Retro párty, ktorá sa bude tento rok niesť v štýle 80. rokov a uskutoční sa v piatok 27. apríla 2018 o 19:00 hod. v priestoroch hotela.

Oživte spomienky na krásne časy dávno minulé, kedy leteli digitálky s kalkulačkou, kožené kraťasy z Bulharska, krikľavé šnúrky, biele ponožky v mokasínach, lakovky, „číňany“, či platené čelenky a štucne. Obrovským fenoménom týchto čias boli céčka, pôvodne vymyslené ako závesy. Deti a mládež sa pereháňali na BMX, RMX či na Sobi 20. Starší zas holdovali Babetám a frajeri mali Simsony, Jawy alebo MZ. Mamičky usilovne šili podľa čiar z Burdy a medzi pubertiakmi obiehalo Bravo.

Neváhajte a príďte s nami znovuobjaviť legendárne hity rock’n’rollu, diska 80-tych rokov a československého soc-popu. Do tanca bude hrať energická kapela 4ka BAND a DJ jaro Lipták. Skvelá tanečná skupina DENZZ INDUSTRY nás naladí na tie správne retro pohyby.

Okrem hudby si vychutnáte aj pestrú dobovú výzdobu,, nezabudnuteľné hry všakovakého druhu, kultové pochutiny i tradičný bufet 80-tých rokov. Nebude chýbať ani retro fotokútik i fotostena, preto sa oblečte čo najviac retro. Písací stroj bude slúžiť ako guest book.

Na každého z Vás čaká welcome drink zdarma.

Vďaka naším sponzorom sa môžete tešiť aj na zaujímavé retro ceny do tomboly.

Viac informácií a rezervácie vstupeniek na recepcii hotela Metropol, alebo tel. č. +421 53 41 74 700, +421 904 777 630.

Cena vstupenky v predpredaji: 25€

Plagát v plnej veľkosti dostupný tu.

Zverejnil: OOCR
Dátum zverejnenia: 25. apríla 2018
Podobné príspevky nájdete tu > Podujatia