Penzión Ľadová ponúka útulné ubytovanie ďaleko od civilizácie

Útulný Penzión Ľadová je ideálne miesto pre aktívny relax v srdci Slovenského raja. Získa si vás pohostinnosťou a čarovným tichým prostredím. Viac sa dozviete v článku.

Vitajte v Penzióne Ľadová. Miesto je ako stvorené pre aktívny relax v čarovnom prostredí Národného parku Slovenský raj. Penzión Ľadová sa nachádza v osade Dobšinská Ľadová Jaskyňa (časť obce Stratená), ktorá je vstupnou bránou do turistami obľúbeného Slovenského raja. Nachádza sa tu aj svetoznáma Dobšinská ľadová jaskyňa.

 

Prečo sa ubytovať v Penzióne Ľadová?

Penzión Ľadová ponúka ubytovanie v štyroch izbách a dvoch apartmánoch s celkovým počtom 10 lôžok. Z izieb sa naskytá nádherný výhľad na blízku farmu s pasúcimi sa koňmi a domácimi zvieratami. Penzión má k dispozícii altánok s ohniskom vhodný pre posedenia a opekanie pri západe slnka.

Počas leta je penzión ideálnym štartovacím miestom pre turistiku roklinami a planinami Slovenského raja. Na svoje si tu prídu aj cykloturisti v regiónoch Gemer a Spiš. Počas zimy je penzión vyhľadávaný lyžiarmi a bežkármi, vďaka obľúbeným strediskám zjazdového a bežeckého lyžovania.

Penzión Ľadová ponúka všetko potrebné pre aktívny relax ďaleko od civilizácie. Personál penziónu vám ochotne pomôže s prípravou túr, odporučí miesta pre zbieranie húb, lesných plodov aj lokality vhodné pre rybolov.

Penzión Ľadová v skratke:

  • pokojné a tiché prostredie ďaleko od civilizácie
  • očarujúce okolie Slovenského raja
  • blízkosť Farmy na Samelovej lúke
  • ideálne miesto pre agroturistiku

Adresa: Dobšinská Ľadová Jaskyňa 12, Stratená, 049 71. Web: www.penzionladova.sk. E-mail: info@penzionladova.sk. Tel.: +421 911 039 089

Zdroj titulnej fotografie: https://www.travelguide.sk/svk/ubytovanie/penzion-ladova_50145_0_1.html