Husacie a kačacie hody na Spiši

Jesenné obdobie je tu a k nemu neodmysliteľne patria aj vyhľadávané sezónne gastronomické podujatia. Obľúbené reštaurácie Hotela Metropol**** a Hotela Preveza** v Spišskej Novej Vsi pre svojich hostí už tradične pripravili husacie a kačacie hody v podobe zážitkových večerí, ale aj dlhodobých sezónnych menu. Pozrite sa s nami bližšie na ich špeciálne ponuky.


Kačacie hody v Hoteli Metropol****

Už v sobotu 7. októbra o 18:00 hod. sa v reštaurácii Hotela Metropol**** v rámci Kačacích hodov uskutoční zážitková večera. V ponuke bude pestré menu plné lahodných jedál a k tomu skvelé vínko. O skvelú atmosféru večera sa postará živá ľudová hudba. Cena zážitkovej večere je 35€ / osoba. Rezervácia miest prebieha na telefónnom čísle +421 904 777 630, alebo e-mailom na recepcia@hotel-metropol.sk.


Husacie hody v Hoteli Preveza**

Hotel Preveza** si pre svojich hsotí pripravil Husacie hody v podobe slávnostnej večere, a zároveň dlhodobého sezónneho menu.

Zážitková večera „Husacie hody“ sa uskutoční v piatok 20. októbra o 18:00 hod. Cena večere je 49€. Pre rezervácie miest a bližšie informácie neváhajte zavolať priamo do hotela na telefónne číslo 0911 669 863, alebo napísať e-mail na recepcia@hotel-preveza.sk.

Počas mesiacov október a november 2023 Hotel Preveza** svojim hosťom zároveň ponúka delikátne kačacie a husacie menu, ktoré si viete prísť vychutnať kedykoľvek, či už v rámci slávnostného rodinného obeda, firemného meetingu, alebo romantickej večere s partnerom či partnerkou.


Neváhajte a príďte si vychutnať čaro jesene pri skvelom jedle aj vy. Srdečne pozývame!