Koncert Ad Malleorum Ictus Alusio

Miesto podujatia

Letohrádok Dardanely v Markušovciach

Dátum podujatia

16.09.2023

Začiatok podujatia

19:00

Pre milovníkov hudby a umenia sa bude konať 16. 9. 2023 o 19.00 hodine do letohrádku Dardanely v Markušovciach, kde sme pre Vás pripravili unikátne vystúpenie mladého organistu Štefana IĽAŠA a skvelej tanečníčky Hope DOUGHERTY, ktorí Vám ukážu spojenie klasickej organovej hudby a moderného contemporary tanca.

Koncert Ad Malleorum Ictus Alusio je súčasťou 52. ročníka Medzinárodného organového festivalu Ivana Sokola a pre nás je výnimočný z viacerých dôvodov. Ivan Sokol ako popredný slovenský organista stál pri zrode našej Expozície klávesových hudobných nástrojov, ktorá tento rok oslavuje 40. výročie, ako aj pri začiatku samotnej koncertnej činnosti v letohrádku Dardanely v roku 1985.

Nenechajte si ujsť tento jedinečný umelecký zážitok v prevedení úspešných mladých umelcov a kúpte si lístky čím skôr, keďže kapacita sály je obmedzená na 50 ľudí.

Lístky na koncert si môžete kúpiť v predpredaji v Múzeu Spiša v Spišskej Novej Vsi, ako aj v letohrádku Dardanely v Markušovciach. V deň koncertu si môžete kúpiť lístok len v letohrádku Dardanely v Markušovciach.

Viac informácií nájdete na: https://www.muzeumspisa.com/podujatia/kastiel-letohradok-dardanely-v-markusovciach/ad-malleorum-ictus-allusio

alebo https://www.dekd.sk/aktivita/376-unikatny-organovy-koncert

Podobné podujatia