Povedzte si svoje „ÁNO“ v Raji a na Spiši

Kto nezažil pravú spišskú svadbu, ten akoby na svadbe ani nebol. Okúzlia vás tu dodnes živé ľudové tradície, pohostinnosť Spišiakov a nádherné lokality pre váš veľký deň. Prinášame vám tipy na tie najlepšie adresy v regióne, kde si môžete povedať svoje „Áno“, užiť si veľkolepú svadobnú hostinu spolu s vašimi blízkymi či stráviť luxusnú svadobnú noc.

Svadba v Raji a na Spiši je jednoducho nezabudnuteľná. Príďte a presvedčte sa o tom aj vy!

Hotel Metropol****, Spišská Nová Ves

Prežite jeden z najkrajších dní svojho života presne tak, ako ste si ho vysnívali, v luxusnom Hoteli Metropol**** v Spišskej Novej Vsi. O vašu rozprávkovú svadbu v Metropole sa postará tím odborníkov, na ktorých skúsenosti sa môžete spoľahnúť. Pomôžu vám s výberom vhodnej sály (hotel ich ponúka hneď tri), výzdoby sály, slávnostného menu a ďalších služieb presne podľa vašich predstáv. Bez problémov sa tu môžete zabávať až so 150 hosťami.

Všetky priestory sú neutrálne a elegantné, klimatizované a kvalitne ozvučené. K dispozícii je aj veľké plátno na premietanie. Vďaka flexibilite priestorov si môžete vybrať z viacerých typov sedenia. Parket aj pódium pre kapelu je možné postaviť presne tam, kde budete chcieť. Celé zázemie svadby je v dosahu toaliet, ako aj monitorovaného parkoviska.

V Hoteli Metropol**** si navyše nemusíte lámať hlavu nad ubytovaním vašich hostí po skončení svadby. Všetkých môžete ubytovať priamo na mieste a dopriať im tak komfort štvorhviezdičkového hotela.

Pre zjednodušenie rozhodovania si v Hoteli Metropol**** môžete vybrať zo svadobných balíkov služieb „Standard“, „De luxe“, „Exclusive“ a „Paradise“, alebo si služby navrhnite presne podľa vašich predstáv na stretnutí s event koordinátorom hotela. K svadobnému balíku navyše získate grátis ďalšie služby ako ubytovanie v romanticky vyzdobenej izbe Exclusive pre novomanželov či večeru pre dvoch na 1. výročie svadby.

Hotel Čingov Slovenský raj

Ďalším z vychytených miest pre zorganizovanie svadobnej hostiny je Hotel Čingov priamo v Národnom parku Slovenský raj. Nechajte sa inšpirovať krásnym prostredím hotela a jeho okolia a zažite jedinečnú svadobnú hostinu v plne klimatizovanej sále naaranžovanej presne podľa vašich predstáv.

Svadobná sála Hotela Čingov ponúka kapacitu až 150 osôb, za výhodnú cenu prenájmu. Cena kompletného slávnostného svadobného menu začína už na 40€/osoba, pri detských porciách sa uplatňuje 25% zľava. Hotel tiež ponúka možnosť donášky vašich vlastných alko a nealko nápojov, koláčov a ovocia.

Mladomanželia si navyše môžu dopriať luxusný zážitok v podobe pobytu v svadobnom apartmáne s vírivou vaňou. Viac informácií nájdete na webovej stránke hotela TU.

Penzión Kráľov Prameň

Penzión Kráľov Prameň v Novoveskej Hute má jeden z najunikátnejších a najkrajších priestorov pre slávnostné podujatia a svadobné hostiny v širokom okolí. Priamo v nádhernej záhrade penziónu je možné zorganizovať romantický civilný sobáš priamo pod holým nebom.

Reštaurácia s výhľadom do záhrady penziónu s kapacitou až 100 osôb je miestom ako stvoreným pre váš veľký svadobný deň. Miestnosť je vybavená protihlukovými oknami, barom, tanečným parketom, klimatizáciou a vykurovaním, vďaka čomu tu nie je problém usporiadať veľkolepú svadobnú hostinu v ktoromkoľvek ročnom období. Usporiadanie a tvar stolov, parketu, farbu a štýl výzdoby a ďalších prvkov si môžete vybrať podľa vlastných preferencií a fantázie.

Pokiaľ by ste mali viac ako 100 hostí, prípadne uprednostňujete možnosť usporiadať hostinu v exteriéri, v Kráľovom Prameni vám radi poskytnú veľký eventový stan, v ktorom sa môžete s blízkymi zabávať priamo v záhrade penziónu. Radi by ste si doniesli vlastné nápoje, koláče, tortu a iné pochutiny? Žiadny problém. V Kráľovom Prameni sa korkovné neplatí a navyše vám na všetko poskytnú vhodné skladové priestory.

V cene prenájmu dostávajú novomanželia 1 izbu grátis, ktorú môžu využívať aj na svadobné prípravy. V Kráľovom Prameni tak nájdete všetko na jednom mieste – miesto pre obrad, svadobnú hostinu, krásne prostredie ako z rozprávky pre svadobné fotografie a tiež ubytovanie pre hostí. Príjemný personál a vynikajúce jedlo len podtrhnú nezabudnuteľný zážitok z vášho veľkého dňa.

Blížšie informácie môžete nájsť na webovej stránke penziónu TU.

Sobáš v historickej radnici v Spišskej Novej Vsi

Hľadáte miesto pre váš sobáš, ktoré má dokonalú atmosféru, dušu a genius loci? V tom prípade si príďte povedať svoje „ÁNO“ na radnicu v Spišskej Novej Vsi. V honosnej obradnej sieni klasicistickej radnice z 18. storočia už uzatvorili manželstvo stovky Spišiakov i párov z iných regiónov či krajín.

Viac informácií možnosti sobáša na na radnici v Spišskej Novej Vsi nájdete na oficiálnom webe mesta TU a o samotnej budove radnice TU.

Ideálnym miestom pre cirkevný sobáš je v Spišskej Novej Vsi gotický Rímskokatolícky kostol Nanebovzatia Panny Márie s najvyššou kostolnou vežou na Slovensku.

Tagged