Hotel Čingov Slovenský raj – dovolenka pre celú rodinu

Trojhviezdičkový Hotel Čingov – to sú kvalitné služby a príroda Národného parku Slovenský raj na dosah. Pokiaľ hľadáte miesto pre aktívnu dovolenku s rodinou, oddych a uvoľnenie s partnerom alebo „dejisko“ pre vaše obchodné či slávnostné podujatie, tu ste na správnej adrese. 

 

Luxusné apartmány i autocamping

Hotel sa nachádza v tichej lokalite na okraji turistického strediska Čingov, v blízkostí obcí Smižany, Spišské Tomášovce a mesta Spišská Nová Ves. Ubytovanie ponúka až v piatich typoch komfortne vybavených izieb a apartmánov s celkovou kapacitou 76 lôžok (+ prístelky). Súčasťou areálu hotela je aj Autocamp Čingov Slovenský raj s 26 miestami pre karavany a obytné automobily, vybavenými samostatnými elektrickými prípojkami, WC so sprchami a posedením s ohniskom.

Vyžitie a služby pre celú rodinu

Hostia Hotela Čingov i Autocampu Čingov môžu využiť služby hotelovej reštaurácie a lobby baru. Reštaurácia očarí útulnou atmosférou s horiacim krbom a ponukou kvalitných špecialít pripravovaných priamo pred očami hostí. Veľkým lákadlom hotela je tiež bohato vybavené hotelové wellness centrum a relaxačný bazén s 31°C vodou. Po náročnej turistike si môžete dopriať viacero druhov masáží. Pre najmenších návštevníkov je k dispozícii detský bazénik s bublinkami, bohato vybavený detský kútik, interiérové a exteriérové detské ihrisko, trampolína, X-Box či stolný tenis. Hotel je vďaka tomu ideálnym miestom pre dovolenku s celou rodinou.

 

Biznis v Raji

Pokiaľ do Slovenského raja cestujete za prácou, v Hoteli Čingov máte k dispozícii zázemie v podobe veľkej, plne vybavenej kongresovej sály a dvoch salónikov. Tie sú ideálnym miestom pre váš kongres, školenie, obchodnú prezentáciu alebo firemné stretnutie. Najrozličnejšie obchodné a slávnostné podujatia je na objednávku možné usporiadať aj v reštaurácii hotela s kapacitou až 100 miest. Stužková slávnosť či svadba priamo uprostred prírody Slovenského raja je zárukou nezabudnuteľných spomienok pre všetkých vašich hostí.

 

Navštívte webovú stránku Hotela Čingov, www.hotelcingov.sk a zistite viac o ich skvelých sezónnych ponukách a pobytových balíčkoch.