Poráč park – oddýchnite si v rekreačnom stredisku „na konci sveta”

Príjemné prostredie, pokoj a relax sú dôvody, prečo sa návštevníci radi opakovane vracajú. Široká ponuka kvalitných služieb počas celého roka. Poráč park môžeme považovať za symbol oddychu a dobrej atmosféry. Príjemné a pokojné prostredie v lone prírody je dôvod, prečo sa návštevníci opakovane vracajú. Rekreačné stredisko ponúka kvalitné služby počas celého roka. Prečítajte si viac o malebnom údolí a širokom spektre ponúkaných aktivít.

Nádherná lokalita – dolina obklopená kopcami a lesmi

Poráč park je zasadený do krásneho prostredia poráčskej doliny. Najlepším spôsobom dopravy je auto. Komplikovanejší spôsob dopravy predstavuje autobus premávajúci medzi Spišskou Novou Vsou a obcou Poráč. Po vystúpení z autobusu v strede dediny potrebujete ísť pešo cca 2 kilometre.

Zeleň, pokoj a harmónia sú charakteristické pre dedinku Poráč aj Poráč park. Kopec Vysoký vrch s výhľadom na všetky svetové strany patrí medzi nenáročné túry a scenéria je zaslúženou odmenou. Za ďalšie zaujímavé miesto považujeme aj jaskyňu Šarkanová diera. Menšie prechádzky môžete absolvovať aj v tesnej blízkosti strediska.

Všetko pre pohodlie návštevníkov

Ubytovacie služby v Poráč parku sú na vysokej úrovni. Návštevníci majú možnosť ubytovať sa v hotelovej izbe, penzióne aj chatke. Samozrejmosťou sú dostupné ceny. Hotel ponúka dvojlôžkové, trojlôžkové a rodinné izby s možnosťou zabezpečiť na požiadanie prístelku alebo detskú postieľku.

Štyri zrenovované dvojpodlažné penzióny sú rozumnou voľbou ubytovania pre rodiny. Každé poschodie má svoj samostatný vchod, a tak je zabezpečené súkromie všetkých ubytovaných hostí. Poslednou spomínanou možnosťou sú zrubové chatky. Celoročné ubytovanie s kapacitou 10 ľudí rozdelených do 4 izieb. 

Ubytovaní hostia majú možnosť konkrétnej voľby stravovania. Na výber je ubytovanie s raňajkami, polpenziou alebo plnou penziou, prípadne ubytovanie bez stravy.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Poráč Park (@poracpark)

Užite si rozmanitosť

Poráč park ponúka mnoho variácii oddychu. V letných mesiacoch sú často využívané vonkajšie multifunkčné ihriská. Zahrať si môžete tenis, futbal, basketbal aj plážový volejbal. Počas zimy návštevníci využívajú multifunkčnú športovú halu, korčuľujú v Ice arénke alebo navštevujú lyžiarske stredisko a užívajú si sneh.

Reštaurácia je častým centrom diania kultúrnych podujatí a hudobných večerov. Leto je stále plné pretekov, sústredení, táborov a víkendových akcií.

Podstatnou súčasťou komplexu je vonkajší minigolf a wellness. Oddýchnuť po túre či športovej aktivite si môžete v bazéne, saune, vírivke či oddychovej miestnosti.

Kontaktné informácie

webstránka: www.poracpark.sk

tel. č.: +421 905 794 705

email: poracpark@poracpark.sk

Zdroj obrázkov: poracpark.sk