Požičovňa oblohy Compact Skydive: Športový tím s nadšením pre lietanie

Vyhliadkové lety, škola lietania, parašutistické či tandemové zoskoky v krásnom prostredí. To všetko ponúka profesionálny športový tím Požičovňa oblohy Compact. Viac sa dozviete v článku.

Výborná lokalita na skok od Slovenského raja 

V tesnej blízkosti Slovenského raja a Vysokých Tatier sídli profesionálny športový tím Požičovňa oblohy Compact. Na malom letisku v Spišskej Novej Vsi si prídu na svoje všetci milovníci adrenalínu.

Objednajte si tandemový parašutistický zoskok s dychberúcim výhľadom na majestátne Vysoké Tatry. Naučte sa lietať s pohľadom na malebný Slovenský raj, Kráľovú hoľu, historickú Levoču, Spišskú Novú Ves a Spišský hrad. Krajšie miesto na letecké zážitky by ste hľadali márne.

Compact zabezpečuje komplexné služby v oblasti športového a rekreačného parašutizmu. Okrem tandemových zoskokov a leteckej školy organizuje aj parašutistické kurzy, exhibičné vystúpenia parašutistov na rôzne kultúrno – spoločenské a športové podujatia, oslavy a výročia. 

požičovňa oblohy compact

Profesionálny prístup na prvom mieste

Devízou Požičovne oblohy je nielen krásne prostredie, ale aj viac ako 25-ročné skúsenosti v leteckom športe. Tisícky zoskokov a medailové úspechy z majstrovstiev sveta na konte sú zárukou bezpečnosti klientov v maximálne možnej miere. Členovia tímu Compact majú tisícky nalietaných hodín. Postarajú sa o vysokú odbornosť, pohodu a zábavu vo vzduchu.

Môžete sa dohodnúť na individuálnom termíne letu. Compact trasy prispôsobuje špecifickým požiadavkám zákazníkov. Po pristátí môžete osláviť zážitok v letiskovom SkyBare s terasou 🙂

Moderná letka

Dôležitou súčasťou Požičovne oblohy Compact je vlastná letka. Z kokpitu moderného VIPER SD-4 môžete pozorovať všetky krásy regiónu ako na dlani. Ultraľahké lietadlo slovenskej výroby má nainštalované jedinečný záchranný padákový systém.

Pri tandemových zoskokoch na vás čaká lietadlo typu Cessna 182. S celou flotilou v plnej kráse sa môžete zoznámiť tu.

Ďalšie dôležité informácie

Letecké zážitky si môžete vyskúšať na vlastnej koži počas sezóny od mája do októbra. Zvezte sa na vlne adrenalínu s nami. 

Telefón: +421 911 858 960

E-mail: info@compact.sk

Webstránka: www.compact.sk