Sauna v lese – dokonalý oddych v lone prírody

Iba máločo dokáže tak perfektne zregenerovať telo a povzbudiť myseľ, ako pobyt v saune. Všetkých nadšencov saunovania pozývame navštíviť jedinečnú saunu, ktorú nenájdete v uzavretom wellness centre, ale priamo uprostred nádhernej prírody južného Spiša. Spoznajte Saunu v lese. 

 

Jedinečná lokalita

Sauna v lese sa ukrýva v pokojnom lese iba niekoľko stoviek metrov nad obcou Iliašovce (6 km od mesta Spišská Nová Ves). V blízkosti leží aj legendami opradený historický areál Sans Souci s  „Tisícročnou kaplnkou“.  Krátka prechádzka k saune vás pred saunovaním príjemne naladí.

 

Vybavenie sauny

Sauna v lese pozostáva z dvoch miestností. Prvou je oddychová časť, kde si môžete zložiť veci a regenerovať sily medzi pobytmi v saune. Druhou je samotná sauna vybavená pieckou na drevo. Jedna zo stien sauny je presklená, vďaka čomu môžete pri saunovaní pozorovať okolitú prírodu. Hneď vedľa sauny sa nachádza ochladzovacia kaďa, do ktorej neustále prúdi a odteká voda z horského potoka.

 

Obslúžte sa sami

Špecialitou Sauny v lese je aj to, že je plne samoobslužná. Stačí si zarezervovať termín na webovej stránke saunavlese.sk,  uhradiť poplatok a ďalej postupovať podľa jednoduchých inštrukcií, ktoré nájdete na rovnakej stránke v časti „Návod“.  Prebuďte v sebe ducha „zálesáka“ a blysnite sa pred priateľmi pri príprave dreva do saunovej piecky.

 

Dokonalé súkromie

Každý hosť Sauny v lese po uhradení platby získava svoj vlastný kód k zámku sauny. Nemusíte sa preto obávať, že vás počas saunovania s priateľmi či s vašou polovičkou niekto vyruší. Netlačte sa vo wellness centrách plných cudzích ľudí a príďte si užiť netradičné súkromné saunovanie so svojimi blízkymi v Saune v lese.

 

Ak sme vás stále nepresvedčili, pozrite si toto atraktívne video o tisícročnej kaplnke Sans Souci a o Saune v lese a presvedčte sa na vlastné oči.

 

Dôležité kontakty:

E-mail: info@saunavlese.sk

Telefón: +421 944 381 787

Web: http://saunavlese.sk

Instagram: https://www.instagram.com/saunavlese/

Facebook stránka: https://www.facebook.com/saunavlese