Chata Horáreň – oddych pre dobrodruhov

Chystáte sa za dobrodružstvom do Slovenského raja, no zároveň vám padne vhod aj blízkosť mesta? Radi by ste si vyskúšali spanie v sene? V tom prípade si zarezervujte pobyt v útulnej Chate Horáreň .

Ubytovanie pre celú partiu na jednom mieste

Chata Horáreň leží obklopená prírodou v tichom prostredí na okraji rekreačnej oblasti Košiarny briežok. Neďaleko sa nachádza mesto Spišská Nová Ves a obec Smižany, z ktorej tu vedie prístupová cesta. Vďaka svojej polohe je ideálnym východiskovým bodom pre výlety do Slovenského raja. Je umiestnená priamo pri značenom turistickom a cykloturistickom chodníku. Chata ponúka dokopy až 25 lôžok v piatich izbách. Tri izby majú samostatné WC, sprchu a umývadlo. Zároveň sú k dispozícii spoločné toalety a sprchy na prízemí chaty. Súčasťou ubytovacieho zariadenia je veľká vybavená kuchyňa a jedáleň so satelitnou TV. Na záhrade môžu ubytovaní hostia využiť prístrešok s ohniskom a grilom ako aj veľké priestranstvo pre zábavu a oddych. Parkovanie je možné priamo v areáli objektu.  

Zažite spanie v sene

Špecialitou Chaty Horáreň počas letných mesiacov je možnosť spania v sene v priľahlej hospodárskej časti. Spanie v sene je dostupné na požiadanie.

Ďalšie dôležité informácie

Adresa ubytovacieho zariadenia: Slovenský raj – Košiarny briežok, 053 11 Smižany.

GPS súradnice: N: 48.93605140496381, E: 20.523413826871955

Webová stránka: https://chatahoraren.sk/

Telefón: +421 905 547 052

E-mail: vlad37o@isternet.sk