Hniezdo v raji s atmosférou domova

Priamo v srdci metropoly južného Spiša

Apartmán Hniezdo v raji pre štyri osoby sa nachádza len 3 minúty chôdze od samotného srdca Spišskej Novej Vsi a 10 minút chôdze od autobusovej a vlakovej stanice. Hneď ako otvoríte dvere apartmánu, privíta vás uvoľnená atmosféra domova. Hostitelia si dali záležať na výbere prírodných materiálov. Každučký detail je starostlivo vyladený od Nespresso kávovaru až po výber lokálnych potravín v kuchynskej linke.

Zdroj: AirBnb

Ako doma

V hniezde nájdete plne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, mikrovlnnú rúru, kombinovanú chladničku s mrazničkou a teplovzdušnú rúru. V útulnej obývačke vám spríjemní pobyt Netflix, polička s Ahá knihami a detským kútikom. V spálni sa nachádza manželská posteľ s kvalitnými matracmi s kokosovým a bambusovým vláknom. Perfektne si tu oddýchnete po dni plnom dobrodružstiev. V štýlovej kúpeľni sa nachádza práčka a prírodná drogéria, takže vlastné produkty môžete pokojne nechať doma 🙂 Funkčné Wifi pripojenie je samozrejmosťou. Parkovať môžete priamo pred ubytovaním.

Športových nadšencov poteší možnosť zapožičania bicyklov, podložky pre cvičenie jógy dostupné priamo v apartmáne či bulletin s ďalšími športovými tipmi v okolí. Detskí návštevníci nájdu všetko potrebné pre hravé chvíle v kreatívnej schránke apartmánu. Príjemným bonusom je výhľad z okna na vrchol najvyššej kostolnej veže na Slovensku a večerný pohľad na ružovú scenériu Tatier. Vychutnajte si pobyt v raji s Hniezdom v Raji, či už ste sem zavítali na výlet s rodinou, za poznávaním, dobrodružstvom, alebo na služobnú cestu.  

Zdroj: AirBnb

Ďalšie dôležité informácie

Web: AirBnb , Facebook, Instagram