Hotel Metropol**** – tradične dokonalý komfort

Moderný hotel s nádychom nostalgie

Hotel Metropol**** v Spišskej Novej Vsi je miesto s dušou, ktoré hrdo spája moderný dizajn s nádychom nostalgie. Už viac ako 50 rokov je značkou tej najvyššej kvality, akú si môžete v regióne Spiš dopriať. Hotel poskytuje najlepšie služby a priestory pre akékoľvek spoločenské, kultúrne či firemné podujatia.

Súkromný či pracovný pobyt – tu dostanete vždy to najlepšie

Vďaka jedinečnej polohe v centre regiónu Spiš s najväčšou koncentráciou UNESCO pamiatok na Slovensku hotel určite osloví nejedného milovníka histórie. Zároveň je ideálnym miestom pre romantický pobyt s vašou polovičkou na skok od Slovenského raja či na pracovný meeting s obchodnými partnermi. 

Špičková gastronómia a privátne wellness centrum

Okrem unikátnych pohľadov na romantické tiesňavy, nádherné vodopády a úžasnú históriu regiónu Spiš si môžete vychutnať aj blahodarné účinky saunovania a relaxu vo wellness centre hotela, ktoré majú ubytovaní hostia k dispozícii neobmedzene a zadarmo. Hotel ponúka 52 moderne zariadených izieb v piatich kategóriách: Štandard, Superior, Exclusive, Superior Family, Apartmán Metropol, Prezidentský Apartmán. Izby ponúkajú hosťom exkluzívny komfort a fantastický výhľad na Vysoké Tatry, centrum mesta či panorámu Slovenského raja.

Hosťom aj širokej verejnosti je tu k dispozícii reštaurácia s výbornou kuchyňou, letná terasa, Kubánska kaviareň a denný bar.

Ďalšie dôležité informácie:

Adresa: Štefánikovo námestie 2, 052 01 Spišská Nová Ves

Webová stránka: https://www.hotelmetropol.sk/

E-mail: recepcia@hotelmetropol.sk

Telefón: +421 53 41 74 700, +421 904 777 630