PB apartments: Príjemné ubytovanie v historickom centre mesta

Ubytovanie v priamom srdci mesta Spišská Nová Ves vás očarí výbornou lokalitou, moderným vybavením a špičkovými službami. Zistite viac o PB apartments.

Výborná lokalita v srdci spišského regiónu

Ubytovacie zariadenie PB apartments sa nachádza priamo v historickom centre mesta Spišská Nová Ves. Je ideálnym východiskovým bodom pre spoznávanie kultúrnych pamiatok, výlety do neďalekého Slovenského raja či ďalšie zaujímavé atrakcie v okolí.

V blízkosti ubytovania sú výborné reštaurácie a kaviarne. Lokalita priamo na námestí zaručuje zábavu vo večerných hodinách. Spišská Nová Ves je len krôčik od Vysokých či Nízkych Tatier alebo Košíc, ktoré prekvapia historickými pamiatkami a bohatým kultúrnym životom.

pb apartments

Moderné izby so špičkovými službami

PB apartments ponúka ubytovanie v novozrekonštruovaných jednolôžkových izbách, dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Každá z apartmánových izieb má vlastné sociálne zariadenie, televízor, bezplatné WiFi pripojenie na internet, chladničku a rýchlovarnú kanvicu. Na želanie sú k dispozícii služby práčovne.

Ubytovacie zariadenie poskytuje hosťom bezplatné zapožičanie bicyklov či ferratových setov do Ferraty HZS Kyseľ v Slovenskom raji. Pre fajčiarov je k dispozícii terasa priamo v ubytovacom objekte. Parkovanie je možné priamo pred ubytovacím zariadením.

 

Ďalšie dôležité informácie

Adresa ubytovacieho zariadenia: Zimná 178/43, Spišská Nová Ves

Kontakt a bližšie informácie: webstránka: www.pbapartments.sk , e-mail: reservation@pbapartments.sk, telefón: +421 904 700 227