Penzión Kráľov Prameň – vaša rozprávka sa začína tu

Uprostred prírody, iba 6 kilometrov od mesta Spišská Nová Ves, môžete objaviť doslova čarovný Penzión Kráľov Prameň. Či už hľadáte miesto pre strávenie dovolenky, slávnostný obed alebo štýlovú svadbu, tu ste na správnom mieste. 

 

Ubytujte sa v srdci Slovenského raja

Vďaka svojej výbornej polohe je Penzión Kráľov prameň ideálnym štartovacím bodom za poznávaním kultúry a histórie regiónu Spiš i za krásami prírody Slovenského raja. Priamo z Novoveskej Huty, v ktorej sa nachádza, štartuje hneď niekoľko obľúbených turistických a cykloturistických trás do “Raja”. Dokonalé miesto pre priaznivcov aktívnej dovolenky. 

Ubytovať sa tu môžete v štrnástich novo zrekonštruovaných izbách s celkovou kapacitou 45 osôb. Ich vybavenie uspokojí aj očakávania náročných hostí. Samozrejmosťou je súkromná kúpeľňa, chladnička a TV s plochou obrazovkou na každej z izieb či bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby sú nefajčiarske a umožňujú ubytovanie aj s vašim domácim miláčikom. 

 

Najkrajšia záhrada

Penzión je obklopený potôčikom a nádhernou záhradou, ktorá získala ocenenie Najkrajšia záhrada roka 2005. Výhľad do záhrady ponúka priestranná terasa penziónu a altánok prispôsobený na grilovanie a posedenia. V Kráľovom Prameni sa budete cítiť ako v rozprávke. 

Slávnostný obed i svadobná hostina

Kráľov Prameň je v širokom okolí vychýrený svojou vynikajúcou kuchyňou. Tím renomovaných kuchárov reštaurácie penziónu pre vás vykúzli gastronomické zážitky vo všedný deň aj na vaše slávnostné podujatie. Súčasťou Kráľovho Prameňa je sála s kapacitou do 100 osôb ako stvorená pre vašu oslavu, svadbu či firemnú akciu. Vaše slávnostné podujatie je možné zorganizovať aj priamo v záhrade penziónu v eventovom stane s kapacitou viac ako 100 hostí. 

V Kráľovom Prameni nájdete všetko potrebné pre váš svadobný deň a noc. Ochotný personál pre vás pripraví sobáš priamo v záhrade, nezabudnuteľnú svadobnú hostinu s výnimočným svadobným menu, krásnou výzdobou a zábavou až do rána. A čo viac – ubytujú vás aj s vašimi hosťami priamo na mieste.

Výnimočné kultúrne podujatia

Kráľov Prameň je celoročne dejiskom množstva atraktívnych kultúrnych podujatí pre verejnosť. Uskutočnili sa tu už divadelné predstavenia, stand-up comedy šou či koncerty hudobných osobností ako Pavol Hammel, Lenka Filipová, Štefan Štec a Fajta a mnohých ďalších. Sledujte Facebook stránku Kráľovho Prameňa a nenechajte si ujsť žiadny z pripravovaných programov.

Dôležité informácie

Adresa penziónu: Novoveská cesta 9291/29, 053 31 Spišská Nová Ves – Novoveská Huta

Webová stránka: http://www.kralovpramen.sk

E-mail: penzion.kralovpramen@gmail.com

Telefón: 0905 308 651

Facebook stránka: https://www.facebook.com/people/Penzi%C3%B3n-Kr%C3%A1%C4%BEov-prame%C5%88/61559617341177/

Instagram: https://www.instagram.com/kralovpramen/