Penzión Lesnica – gastronomický zážitok v srdci Slovenského raja

Prostredie Slovenského raja na Čingove má jedinečnú atmosféru. Útulný penzión spojený s reštauráciou perfektne dotvára scenériu. Ochutnajte tradičné slovenské jedlá a miestne špeciality. Hlavnou výhodou je poloha reštaurácie a chutná domáca kuchyňa.

Dostupnosť a poloha reštaurácie

Penzión s reštauráciou sa nachádza 5 kilometrov od Spišskej Novej Vsi. Rekreačné a turistické stredisko Čingov je dôležitým bodom mnohých turistických trás. Penzión obklopuje malebné prostredie lesov, kopcov a roklín. Veľmi blízko sa nachádza požičovňa bicyklov, ferratových setov aj informačné centrum. 

Okolie je bohaté na národné parky. Do 100 km od penziónu sa rozprestierajú Pieniny, Vysoké Tatry, Nízke Tatry a Slovenský kras.

Gastronomický zážitok

Prostredie reštaurácie je ideálnym miestom na “ochutnanie Slovenska”. Po náročnej túre iste oceníte chutné jedlo pripravené s láskou. Jedálny lístok obsahuje najmä tradičné slovenské jedlá. Pozitívom pre vegetariánov a ľudí s intoleranciou sú bezmäsité jedlá v ponuke. Ďalším prínosom penziónu je poskytovanie pohodlného ubytovania za dostupné ceny.

Bonusom je, že pri pobyte dlhšom ako 2 noci získate turistickú kartu zdarma. Regionálna turistická karta umožňuje čerpať zľavy na rôzne obľúbené turistické služby. Vlastník karty má nárok na 5% zľavu pri niektorých jedlách zo stáleho jedálneho lístka.

Jedálny lístok penziónu nájdete → tu.

Kontakt

Webstránka: https://cingov.com/penzion-lesnica/

Telefónne číslo: +421 53 32 10 107; +421 903 250 086

E-mail: lesnica@stefani.sk

Penzión Lesnica 

Čingov 113

053 11 Smižany