Penzión Resa – TOP dostupnosť, cena a kvalita

Prichádzate do Spišskej Novej Vsi ako turisti s cieľom spoznať krásy Slovenského raja alebo historické pamiatky regiónu, no potrpíte si na komforte za rozumnú cenu? Alebo ste obchodní cestujúci, ktorý ocení bezprostrednú blízkosť železničnej a autobusovej stanice? V oboch prípadoch je pre vás ideálnou voľbou Penzión Resa.

 

Vynikajúca dostupnosť

Penzión Resa sa nachádza na ulici Odborárov v Spišskej Novej Vsi, priamo pri železničnej stanici, 300 metrov od autobusovej stanice a asi 5 minút chôdze do centra mesta. Celoročne ponúka kvalitné ubytovacie služby v príjemnej atmosfére a moderne zariadených izbách, ktoré uspokoja aj náročných klientov.

Izby Elegance a Comfort

Hostia si môžu vybrať z dvoch typov izieb – Elegance a Comfort. Izba Elegance je vybavená smart televízorom, mini chladničkou, samostatným WC a kúpeľňou so sprchovacím kútom a samozrejme kvalitným WiFi pripojením na internet. V izbe Comfort majú hostia k dispozícii aj zariadenú kuchynku s chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou.

Penzión zároveň ponúka možnosť využiť novú viacúčelovú miestnosť ideálnu na organizovanie pracovných stretnutí, školení alebo workshopov.

Ďalšie dôležité informácie

Adresa ubytovacieho zariadenia: Fabíniho ul. 10, 052 01 Spišská Nová Ves

Kontakt a bližšie informácie: webstránka www.penzionresa.ske-mail: info@penzionresa.sk, telefón: +421 944 723 343.