Pohoda Services – skvelé chaty a chalupy priamo v Slovenskom raji

Plánujete chatu s rodinou či partiou? V tom prípade zaostrite pozornosť aj na objekty firmy Pohoda Services v Slovenskom raji. Ponúka 5 plne vybavených chát, chalúp a apartmánov vo výborných lokalitách. 

 

Chalupa Pohoda

V obci Hrabušice môžete nájsť Chalupu Pohoda – útulnú drevenicu v tichej časti obce s kapacitou až 11 osôb. Nachádza sa neďaleko známeho turistického strediska Podlesok, odkiaľ začínajú najobľúbenejšie turistické trasy v Slovenskom raji. V chalupe nájdete tri samostatné spálne, kúpeľňu so sprchovacím kútom, plne vybavenú kuchynku a obývaciu miestnosť so satelitným televízorom, krbom a rozkladacím gaučom. Exteriér chalupy ponúka vonkajšie ohnisko s grilom a kotlíkom na varenie, posedenie a parkovisko pre 2 až 3 autá. Viac informácií o chalupe nájdete TU.

 

Chata Pohoda Čingov

Chatu Pohoda nájdete v obľúbenom turistickom stredisku Čingov. Jej kapacita je 8 pevných lôžok v 3 izbách, s možnosťou až 3 prísteliek. Chata je umiestnená priamo pri lese a ponúka dostatok súkromia. V exteriéri chaty môžete využiť súkromné ohnisko, posedenie, gril a kotlík. Motoristi ocenia možnosť parkovania až troch áut priamo pri chate. Na dobrý obed či večeru môžete zájsť do niekoľkých vyhľadávaných reštaurácií v blízkom okolí. Dokonalý relax v blízkosti ponúka wellness centrum v Hoteli Čingov. Viac informácií o Chate Pohoda Čingov nájdete TU. 

 

Štúdio Pohoda Čingov A

Štúdio Pohoda Čingov A nájdete v turistickom stredisku Čingov v Slovenskom raji. Nachádza sa v podkroví objektu informačného centra na parkovisku Čingov. Vďaka vlastnému vchodu sa o vaše súkromie nemusíte obávať. Poskytuje pohodlné ubytovanie pre 2 osoby. K dispozícii je v ňom izba s manželskou posteľou a dennou časťou vybavenou satelitným televízorom a úložnými priestormi. Súčasťou štúdia je aj plne vybavený kuchynský kútik. Samozrejmosťou je kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC. Zaparkovať môžete zdarma na verejnom parkovisku priamo pri objekte.

 

Štúdio Pohoda Čingov B

Štúdio Pohoda Čingov B sa nachádza rovnako v turistickom stredisku Čingov, v prízemnej časti objektu budovy informačného centra na parkovisku Čingov. Disponuje samostatným vchodom a ponúka ubytovanie pre 4 osoby. V štúdiu nájdete obývaciu izba / spálňu s dvomi manželskými posteľami, satelitným televízorom a samostatnú kuchynku s krbovými kachľami. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet. Kúpeľňa je vybavená sprchou, umývadlom a oddeleným WC. Súčasťou štúdia je súkromná terasa prístupná z izby / spálne. Štúdio je svojou lokalitou ideálnym miestom pre nástup na turistické trasy do Slovenského raja. Bezplatné parkovanie je možné na verejnom parkovisku priamo pri štúdiu. Autobusová zastávka je vzdialená 300 metrov. Reštaurácie nájdete v okruhu 300 metrov.

 

 

Štúdio na Rázcestí Čingov

Štúdio na Rázcestí sa nachádza v turistickom stredisku Čingov a je súčasťou prevádzkovej budovy priamo pri nástupe na turistické chodníky Slovenského raja. Ponúka ubytovanie pre max. 3 osoby. Štúdio pozostáva z dvoch ubytovacích miestností: samostatnej izby s manželskou posteľou a dennou časťou s kompletne vybaveným kuchynským kútom a samostatnej prechodovej jednolôžkovej izby. V štúdiovom apartmáne nechýba satelitný televízor a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Samozrejmosťou je samostatná kúpeľňa s vaňou, sprchou, WC a umývadlom. V okolí ubytovania sa hostia môžu venovať pešej turistike, cykloturistike a splavovaniu rieky Hornád. Priamo v objekte je k dispozícii požičovňa bicyklov a kanoe. Reštauračné zariadenia sa nachádzajú v okruhu 400 metrov od štúdia. Bezplatné parkovanie je možné priamo pri objekte. Autobusová zastávka sa nachádza vo vzdialenosti 300 metrov. Viac informácií môžete nájsť na webe Chaty na Rázcestí TU. 

Kontaktné informácie:

E-mail: info@europroject.sk

Telefón: +421 903 634 064