Ubytovanie Dobšinská Ľadová Jaskyňa

Hľadáte ubytovanie v srdci Národného parku Slovenský raj, v tesnej blízkosti Dobšinskej ľadovej jaskyne zapísanej do Zoznamu svetového prírodného dedičstva UNESCO?  V tom prípade je Ubytovanie Dobšinská Ľadová Jaskyňa pre vás tou správnou voľbou.

Ubytovanie ako v štýlovej drevenici

Ubytovacie zariadenie sa nachádza v modernej zrubovej drevostavbe uprostred nádhernej prírody Slovenského raja. Priamo pri zariadení sa nachádza parkovisko k vyhľadávanej Dobšinskej ľadovej jaskyni a na prízemí budovy je počas leta v prevázdke turistická informačná kancelária a bistro s bohatou ponukou občerstvenia.

Ubytovať sa tu môžete v dvoch typoch rodinných izieb so 4 lôžkami a v manželských izbách s balkónom. Hostia majú k dispozícii dve spoločné kúpeľne s toaletami, spoločnú plne vybavenú kuchynku s chladničkou, kuchynskou linkou, indukčnou platňou, rýchlovarnou kanvicou a hriankovačom. Takisto je tu k dispozícii spoločenská miestnosť so satelitným televízorom a balkónom s posedením. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Ubytovanie Dobšinská Ľadová Jaskyňa je ideálnym východiskovým bodom pre turistiku v Slovenskom raji, pre návštevu Dobšinskej ľadovej jaskyne, ale napríklad aj pre malý firemný teambuilding v prírode.

Ďalšie dôležité informácie

Adresa ubytovacieho zariadenia: Dobšinská Ľadová Jaskyňa 5, 059 71 Stratená

Kontakt a bližšie informácie: