SÚŤAŽ pre blogerov o účasť na art expedíciách 2023 do hôr Gruzínska, Arménska a Slovenska


Tím medzinárodného projektu Kreatívne hory s nadšením uvádza novú súťaž pre blogerov a fotografov, ktorí majú tento rok záujem zúčastniť sa dobrodružných expedícií do horských oblastí Gruzínska, Arménska, a samozrejme nášho Slovenského raja. Pozor, úplne ZADARMO! Organizátori pokryujú všetky náklady na program, dopravu ubytovanie a stravu, výmenou za propagačný obsah, ktorý spolu vytvoríme s cieľom zviditeľniť navštívené miesta medzi turistami. Čítajte ďalej a dozviete sa viac.


Všetky tri expedície do Gruzínska, Arménska a Slovenského raja sa uskutočnia od júla do septembra 2023 (Slovenský raj 8. – 16. júla, Gruzínsko 6. – 14. augusta, Arménsko 2. – 9. septembra). Počas expedícií účastníci objavia unikátne prírodné lokality a spoznajú jedinečné kultúrne tradície navštívených regiónov. Cieľom expedícií je vytvoriť spoločne hodnotný marketingový obsah – fotografie, videá, texty, ktoré bude po spracovaní možné publikovať na internete pre zviditeľnenie turistických atraktivít v týchto regiónoch.

K spolupráci sú pozvaní predovšetkým autori blogov a vlogov na Facebooku, Instagrame, TikTok-u a YouTube, ktorí sa venujú niektorej z týchto tém:

  • príroda, 
  • cestovanie, 
  • kultúra a umenie, 
  • životný štýl,
  • jedlo a gastronómia
  • farmárstvo, pestovanie, domáca výroba, 
  • ekológia a udržateľný rozvoj. 

Tím expedícií bude zložený z blogerov z rôznych krajín sveta, preto sa od účastníkov očakáva aktívna znalosť anglického jazyka. Prihlasovanie do výzvy je otvorené do 16. mája 2023 prostredníctvom formulára na oficiálnej webovej stránke projektu. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na všetky tri expedície, alebo aj jednotlivo. Zoznam úspešných uchádzačov bude zverejnený do 26. mája 2023.

Art expedície projektu Kreatívne hory, s ktorým aktívne spolupracuje aj naša OOCR Slovenský raj & Spiš, majú za cieľ ukázať, že národné parky a iné atraktívne chránené územia v navštívených krajinách uchovávajú nielen výnimočné prírodné klenoty, ale aj unikátne kultúrne dedičstvo. Sú organizované s podporou programu Creative Europe pre projekty, ktoré využívajú kreatívne prístupy v komunikácii a umožňujú kultúrnym aktérom cestovať a vymieňať si skúsenosti naprieč krajinami Európy.

Nepremeškajte túto príležitosť, tešíme sa na vašu účasť v sútaži! Pre bližšie informácie neváhajte napísať e-mail na adresu travedding@gmail.com.

Art expedície sú organizované s finančnou podporou Európskej únie.

Tagged