Valentínska romantika v Raji a na Spiši

Sviatok všetkých zaľúbených, svätý Valentín, klope na dvere. Máte už nápad, ako v týchto dňoch potešiť svoju partnerku či partnera? Ak nie, prinášame vám niekoľko skvelých tipov na zážitky plné romantiky u nás v Slovenskom raji a na južnom Spiši!


Valentínske dni v Hoteli Metropol****

Luxusný štvorhviezdičkový Hotel Metropol v Spišskej Novej Vsi je azda tým najlepším miestom pre romantiku v srdci južného Spiša. Špičkové ubytovanie, výberová gastronómia a k tomu všetky krásy prírody Slovenského raja a kultúrne klenoty nášho regiónu na dosah.

Pri príležitosti sviatku zamilovaných od 14. do 18. februára v Metropole pripravili špeciálnu ponuku – výnimočnú päťchodovú večeru pre dvoch spolu s 2x dvojhodinovým vstupom do ich vychýreného hotelového wellness centra za zvýhodnenú cenu 89€. Neváhajte a doprajte si so svojou polovičkou tento zážitok s nádychom luxusu a skvelého relaxu.

Viac informácií môžete získať na webe www.hotelmetropol.sk, facebookovej stránke hotela, alebo telefonicky na čísle +421 904 777 630.

Valentínske dni v Metropole
Valentínske menu v Hoteli Metropol

Valentínsky pobyt na „konci sveta“ v Horskom hoteli Poráč Park***

Uvítali by ste na Valentína radšej relax v pokojnej atmosfére ďaleko od ruchu miest, obklopení čarovnou prírodou? V tom prípade zavítajte na „koniec sveta“ do Poráčskej doliny, kde môžete využiť ponuku valentínskeho pobytu v Horskom hoteli Poráč Park.*** Za vynikajúcu cenu 132€ vám cez víkend 18. – 19. februára ponúkajú pobyt plný zážitkov na nezaplatenie, ktorý zahŕňa noc pre dvoch v izbe s manželskou posteľou s možnosťou neskorého check-outu, polpenziu, vstup do wellness centra hotela, zľavnený skipas v priľahlom lyžiarskom stredisku Ski Poráč Park, a tiež speciálne valentínske prekvapenie.

Viac infomácií môžete nájsť na webovej stránke hotela www.poracpark.sk, facebookovej stránke hotela alebo na telefónnom čísle +421 905 794 705.

Valentínska ponuka v Horskom hoteli Poráč Park***


Valentínske menu v Penzióne Lesnica

Priali by ste si osláviť váš romantický vzťah večerou priamo v Slovenskom raji? V tom prípade neváhajte využiť ponuku Penziónu Lesnica, ktorý sa nachádza v turistickom stredisku Čingov neďaleko Spišskej Novej Vsi, Smižian a Spišských Tomášoviec. Ich špeciálne Valentínske menu môžete prísť ochutnať od nedele 12. 2. do utorka 14. 2.

Viac informácií na facebookovej stránke penziónu, alebo na telefónnom čísle +421 53 321 01 07

Valentínske menu v Penzióne Lesnica

Valentínske menu v reštaurácii Nostalgie

Svoje špeciálne menu si pre zaľúbených pripravila aj jedna z najvychýrenejších reštaurácií na Spiši, Nostalgie, Restaurant – Cafe v Spišskej Novej Vsi. Trojchodové menu pre dve osoby zložené z tých najvyberanejších špecialít si tu môžete objednať v cene 55€. Naozaj výnimočný gastronomický zážitok pre vás a vašu lásku. Pre viac informácií a rezervácu stolov neváhajte zavolať na číslo +421 53 4414 144 alebo +421 904 580 650.

Valentín v reštaurácii Nostalgie, Spišská Nová Ves
Valentínske menu

Veríme, že si z našich tipov vyberiete a oslávite sviatok zaľúbených u nás v Slovenskom raji a na južnom Spiši. Tešíme sa na vás!

xxx