Horské chaty Stará Horáreň v lone prírody Slovenského raja

Pohodlie, relax a oddych v Raji

Horské chaty Stará Horáreň 1 a 2 sú tým pravým miestom pre vašu dovolenku v Slovenskom raji v každom ročnom období. Nachádzajú sa v osade Lániho huta 3 kilometre od mesta Dobšiná. Ponúkajú štýlové a komfortné ubytovanie v tesnej blízkosti Slovenského raja. Ide o dva samostatné ubytovacie objekty s kapacitou 11 a 7 lôžok. Každá z chát disponuje vlastnou vybavenou kuchyňou a spoločenskou miestnosťou s krbom.

Ubytovaní hostia majú v oboch chatách tiež k dispozícii:

  • vonkajší altánok s posedením, ohniskom a grilom,
  • miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží,
  • možnosť bezplatného parkovania áut priamo pri objekte,
  • bezplatné WiFi pripojenie na internet,
  • za príplatok možnosť využitia súkromného wellness Horskej chaty Stará Horáreň I.

Wellness

Chaty pre svojich klientov ponúkajú viacero doplnkových služieb ako wellness (fínsku saunu a jacuzzi so svetelnými variáciami), možnosť vychádzok na koňoch priamo od objektu, či zážitkové spoznávanie malého chovu kôz, oviec a zajacov lákavé najmä pre najmenších návštevníkov.

Pre športových nadšencov

Horské chaty Stará Horáreň I. a II. sú ideálnym východiskovým bodom pre pešiu turistiku a cykloturistiku v Národnom parku Slovenský raj a jeho okolí. Počas zimnej sezóny nájdu v okolí bohaté športové vyžitie priaznivci bežeckého a zjazdového lyžovania. Majitelia ubytovacieho zariadenia svojím hosťom na vyžiadanie radi pomôžu zorganizovať skupinový program či výlet.

Ďalšie dôležité informácie

Adresa ubytovacieho zariadenia: Lányi Huta, 049 25 Dobšiná – Lányiho huta

Webová stránka: https://www.starahoraren.sk/

E-mail: info@starahoraren.sk

Telefón: +4211 905 486 162